Ampułkowa pielęgnacja szyta na miarę potrzeb Twojej skóry (Yasumi Medbox)

 

KLIKNIJ PLAY, ABY OBEJRZEĆ WERSJĘ WIDEO TEGO ODCINKA:

 

 

WERSJA TEKSTOWA:

Każda  z nas marzy o pielęgnacji idealnie dopasowanej do potrzeb swojej cery. Teraz jest to możliwe dzięki  Yasumi Med Box – skoncentrowanej, ampułkowej terapii  dla skóry.
1_WEB

 

W skład każdego zestawu wchodzi pięć ampułek, będących skondensowaną formą terapii dostosowaną do potrzeb skóry suchej, trądzikowej, z pierwszymi oznakami starzenia  oraz problemem przebarwień.  Kosmetolodzy i chemicy zespołu Yasumi dobrali rodzaje ampułek w zestawy tak, by  formuła preparatów i ich składniki aktywne, działały optymalnie na wybrany problem skórny.

Do każdego Yasumi MedBox dołączony jest przyjemny w dotyku, ułatwiający aplikację preparatu pędzelek oraz szklana miseczka. Dzięki tak właśnie skomponowanemu zestawowi, samodzielnie wykonasz dedykowany zabieg pielęgnacyjny.

 

8_web

 

Wystarczy, że dokładnie oczyścisz twarz, a odrobinę wybranej przez siebie ampułki wlejesz do szklanego pojemniczka. Zanurz w preparacie włosie pędzelka i nanieś produkt na skórę. Wykonaj delikatny masaż, aby składniki aktywne wniknęły głębiej i zadziałały skuteczniej. Aby wzmocnić wchłanialność ampułki, użyj ulubionego urządzenia do domowego SPA.

 

5_WEB

 

4_WEB

 

6_WEB

 

2_WEB

 

Yasumi MedBox to nowy wymiar domowej pielęgnacji. Bogactwo składników aktywnych zamkniętych w szklanych fiolkach, wzmocni efekty profesjonalnych zabiegów kosmetycznych i odmieni Twoją skórę, pozostawiając ją gładką i zdrową. Wybierz swój MedBox i ciesz się efektami intensywnej, ampułkowej pielęgnacji.

 

7_WEB

 

O zestawy pielęgnacyjne pytaj w najbliższym instytucie Yasumi lub odwiedź sklep.yasumi.pl. Wykorzystaj specjalny kod rabatowy na swój pierwszy MEDBOX i zapłać 15% mniej.
Kod: FIRSTMEDBOX (ważny do 30.06)

 

0 Komentarz

Zostaw komentarz