Co mówi o Tobie kształt Twojej pomadki?

Gdybym miała wybrać trzy kosmetyki kolorowe, które zabiorę ze sobą na bezludną wyspę, bez zastanowienia odparłabym: pomadka, podkład i tusz do rzęs! Nie bez powodu szminka pojawia się jako pierwsza. W zależności od okazji i – przede wszystkim – nastroju, używam kosmetyku o różnym kolorze i konsystencji. Gdy czuję się wyciszona i spokojna, stosuję delikatne, kremowe pomadki w cielistych odcieniach. Gdy chcę uchodzić za drapieżną i intrygującą, sięgam po mocno napigmentowaną, trwałą szminkę w kolorze klasycznej, krwistej czerwieni. Latem czuję się rozkosznie w fuksji i kolorze soczystych malin, zimą wybieram fiolety i apetyczne odcienie czekolady.
Pisać o pomadkach mogłabym w nieskończoność. Są one dla mnie – zaraz po sukienkach – synonimem i atrybutem kobiecości.
Psychologowie już dawno zauważyli zależność pomiędzy kolorem szminki, a osobowością, nastrojem i charakterem jej właścicielki. Ale co ciekawe – zwrócili także uwagę na kształt, który przybiera kosmetyk po dłuższym czasie użytkowania. Poszukaj zatem swojej ukochanej pomadki i sprawdź, co mówi o Tobie kształt Twojej kolorowej faworytki!

 

Pomadki YASUMI

1.Szminka o spiczastym zakończeniu, umiejscowionym w centralnym punkcie – jesteś odważna i pomysłowa. Znasz swoją wartość! Często działasz szybko, impulsywnie, nie zastanawiając się nad konsekwencjami swoich poczynań. Lubisz pomagać innym.

2. Zakończona wgłębieniem w kształcie krzesełka – jesteś niezwykle kreatywna, masz duszę artystki. Lubisz otaczać się ludźmi, masz dużo różnorodnych zainteresowań. Przyciągasz ludzi jak magnes!

3. Ukośnie ścięta – z jednej strony znasz swoją wartość, jesteś przekonana o swojej atrakcyjności, ale z drugiej strony masz dużo wątpliwości dotyczących własnej osoby. Otoczona gronem przyjaciół i adoratorów, czujesz się jak ryba w wodzie. Ale zdarza Ci się popadać w melancholię w obawie przed opuszczeniem i poczuciem niespełnienia.

4. Wklęsła (zakończenie płaskie, z wgłębieniem po środku) – cenisz sobie życie z dala od zgiełku, nie przepadasz za publicznymi wystąpieniami i byciem w centrum uwagi. Uwielbiasz marzyć i fantazjować! W relacji z drugim człowiekiem cenisz sobie poczucie intymności, głębokiego zrozumienia i połączenia dusz.

5. Okrągła (zakończenie przypominające idealną półkulę) – nie pozostawiasz niczego przypadkowi, lubisz planować i podążać zgodnie ze swoimi założeniami. Jesteś wzorową mamą i panią domu, lubisz oddawać się zajęciom związanym z dbaniem o ciepło ogniska domowego. Znajomi dobrze czują się w Twoim domu – któż inny zadbałby o mięciutkie, nowe kapcie oraz ciasteczko podane do filiżanki wybornej herbaty? Odczuwasz silną potrzebę ładu i harmonii.

6. Płaska (fabryczne, spiczaste zakończenie jest niewidoczne) – jesteś prostolinijna i uczciwa. Przyjaciółki traktują Cię jako powierniczkę swych sekretów – nikt jak Ty, nie potrafi wysłuchać ich problemów. Masz łagodny temperament, potrafisz być sojusznikiem konfliktów. Otoczenie ceni Twoją umiejętność dyplomacji i dyskrecję.

Jeśli zauważyłaś, że Twoja pomadka jest bliska wyczerpaniu lub po prostu marzysz o nowym, boskim odcieniu, odwiedź koniecznie nasz sklep internetowy lub najbliższy gabinet Yasumi i wybierz szminkę, która odzwierciedli Twoje prawdziwe „Ja”.

0 Komentarz

Zostaw komentarz