Jaki prezent na święta? Szukamy prezentów marzeń dla każdego

Krem Yasumi
Jeśli strzelać, to tylko korkiem od szampana. Nigdy w kwestii prezentów. Dlatego, aby ułatwić Wam wybór podarunków marzeń, zapytałam swoich znajomych, co najchętniej znalazleźliby pod choinką. Ciekawi odpowiedzi? No to lecimy! Przed Wami spis prezentów marzeń.

Krem Yasumi

Karina,  39 lat „Uwielbiam rozwiązania ekologiczne. Dlatego moim faworytem jest „Krem od stóp do głów”. Chroni skórę przed smogiem i dobrze nawilża. Oprócz tego wpisuje się w nurt minimalizmu kosmetycznego, bo można stosować go do pielęgnacji całego ciała i twarzy. A puste, szklane opakowanie, można przeznaczyć do recyklingu lub przechowywać z nim różne drobiazgi – moja córka zrobiła z niego pojemnik na spinki do włosów, a ja trzymam w nim przybory biurowe i ołówki.”Michalina Dyczkowska

michalina dyczkowska

Daria, 28 lat: „Ja chciałabym ładną bieliznę, koronkową, taką, na którą szkoda mi kasy. A swojemu facetowi kupię olejek do brody. Skarży się, że zarost jest szorstki, a naturalne oleje przyjemnie zmiększają włoski. Mamy z moim facetem taką umowę, że oprócz pielęgnacji zarostu, on wykonuje mi na bazie tego olejku masaż . To więc prezent dla niego i dla mnie 😊 Przyjemne z pożytecznym! Drogie panie, polecam, to działa!”

 

Grzegorz, 35 lat: „Chętnie korzystam z relaksacyjnych masaży. Jestem przedstawicielem handlowym, większość czasu spędzam za kółkiem. Do tego dochodzi stres. Wszystko to kumuluje się w plecach i barkach. Masaż mnie rozluźnia i uspokaja. W tym roku, zamiast kolejnej pary skarpet, chciałbym dostać voucher do Yasumi.”

bon podarunkowy yasumi

Iwona, 45 lat: „Nie jem mięsa, dlatego cenię składniki wegańskie również w kosmetykach. Czytałam w Vogue, że kawior może być wegański. To w zasdzie roślinka przypominająca kawior tylko wyglądem. Zielony kawior  jest składnikiem maski biocelulozowej Yasumi Hydro Green Caviar. Uzależniłam się od tej maseczki! Skóra po niej jest gładka, sprężysta i nawilżona. Używam dwa razy w tygodniu, dlatego każda ilość pod choinką mile widziana!”

 

Andrzej, 55 lat: „Co chciałbym znaleźć pod choinką? Nie wiem. Ale chętnie utnę sobie drzemkę na kanapie obok choinki. Po całym roku ciężkiej pracy jestem naprawdę zmęczony. A święta są po to, by spotkać się z bliskimi i odpocząć. Nie zapominajmy o tym, szukając prezentu marzeń.”

Michalina Dyczkowska

0 Komentarz

Zostaw komentarz