Domowe SPA z urządzeniem w ręku, czyli czy w domu można tak, jak w gabinecie?

Fajnie jest czasem skorzystać z usług profesjonalisty – wykwalifikowanego kosmetologa, który zadba o kondycję naszej skóry. Wiem jednak, że nie zawsze mamy na to czas/ siły/ możliwości.

Producenci urządzeń kosmetycznych prześcigają się w wypuszczaniu na rynek detaliczny odpowiedników sprzętów, dzięki którym klient może samodzielnie wykonywać zabieg w domowym zaciszu. Taki sprzęt nie zastąpi może wizyty w gabinecie z prawdziwego zdarzenia, ale będzie idealny do podtrzymania efektów profesjonalnych zabiegów, wzmocni działanie składników aktywnych z kremów, serum czy maseczek, pozwoli zoptymalizować codzienną pielęgnację i nie ukrywajmy – jego używanie jest przyjemne, bo pozwala poświęcić chwilę czasu tylko dla siebie…

A może by tak zorganizować imprezę tematyczną z przyjaciółkami i urządzić domowy salon piękności? Albo zmienić się na jeden wieczór w prywatną kosmetyczkę i wykonać zabieg pielęgnacyjny swojemu partnerowi? Zachęcam Was do działania, a póki co zapraszam na film, w którym przedstawię Wam kilka z moich ulubionych sprzętów do pielęgnacji skóry w warunkach domowych. Miłego seansu!

Michalina

PS. Wszystkie urządzenia, o których mówimy we filmie znajdziesz tutaj.

 

0 Komentarz

Zostaw komentarz