Jak zaoszczędzić czas przed Świętami?

prezent świąteczny Yasumi
Co zrobić, gdy nie mamy czasu na kupowanie prezentów? Najłatwiej byłoby napisać – wtedy czas ten należy wygospodarować. Na przykład wziąć urlop w pracy i zająć się szukaniem idealnych podarunków dla najbliższych. Nie da rady? No to może odpuścić mycie okien albo czyszczenie fug w łazience, by w zamian za to udać się do sklepu i buszować w poszukiwaniu tego, co odda nasze uczucia. Albo zamiast odpoczywać w weekend, odpuścić sobie ów relaks czy choćby spacer a zamiast tego, owszem, pospacerować, ale pośród sklepowych alejek?

Wiem. Każda z powyższych opcji jest najczęściej niemożliwa lub okrutna.

Dlatego od kilku lat kupuję prezenty przez internet lub… robię je sama!

Zamienię kolejność – najpierw opowiem o tych prezentach, które przygotowuję własnoręcznie. To najczęściej domowej roboty konfitury, które przygotowuję wczesną jesienią, zatem tuż przed Świętami pozostaje mi tylko udekorować ich wieczka ozdobnym papierem i gałązką jemioły. Sprytne, prawda? Co roku z dziećmi pieczemy również pierniki, dlatego przezornie zagniatam zawsze więcej ciasta, by część ciastek w szklanych słoikach zero waste przeznaczyć na niezobowiązujące, ale miłe prezenty dla sąsiadów lub koleżanek z  pracy. Jeśli lubisz robić samodzielne ozdoby origami, możesz połączyć przyjemny relaks z pożytecznym rękodziełem i stworzyć ozdoby choinkowe – żurawie origami według japońskiej legendy posiadają magiczną moc spełniania życzeń. Jestem przekonana, że serce włożone w stworzenie własnoręcznego podarunku będzie większą ozdobą niż mieniący się brokat!

No dobrze. A co jeśli nie możesz, nie lubisz lub nie chcesz dawać rękodzieła, a nadal szukasz sposobu na oszczędność czasu i energii w przedświątecznej gonitwie? Wtedy wystarczy otworzyć… komputer lub w telefonie kliknąć: bony.yasumi.pl

Vouchery na zabiegi do największej w Polsce sieci gabinetów beauty & SPA mają wiele walorów. Po pierwsze, można je zamówić on-line, a Yasumi wyśle je kurierem na Wasz adres lub adres osoby, którą chcecie obdarować. Po drugie, można zamówić bon w pięknym, ozdobnym kartoniku, czyli odpada Wam już konieczność biegania po sklepach tuż przed wigilijną wieczerzą, gdy okazuje się, że w szuflada, w której zawsze trzymacie papierowe torebki na prezenty (tak, również te torebki, w których dostaliście prezenty od kogoś) świeci pustkami. Po trzecie, do bonów o wartości od 200 złotych dodawane są mini produkty i ręczniczek, co jest miłym prezentem typu „tu i teraz”, od razu, no po prostu w tak zwanym „międzyczasie”, zanim jeszcze voucher na zabieg w Yasumi zostanie zrealizowany. I po czwarte – osoba obdarowana może zrealizować swój voucher w dowolnym gabinecie Yasumi w całej Polsce, a jest ich aż 113, lub wymienić na kosmetyki na sklepie internetowym Yasumi.

prezent marzeń Yasumi

Myślicie zapewne, że to dobra opcja dla mamy czy przyjaciółki, ale z pewnością nie dla faceta… Otóż zaskoczę Was – około 30% klientów gabinetów kosmetycznych to mężczyźni, którzy chętnie korzystają z masaży relaksacyjnych pleców, z oczyszczania skóry twarzy, wzmacniania mięśni brzucha czy pielęgnacji okolic oczu. Ponadto marka Yasumi ma w ofercie kosmetyki oraz perfumy dedykowane mężczyznom, zatem voucher do Yasumi może być wymieniony na sklepie internetowym na produkty z linii MEN o świetnym składzie, lekkiej konsystencji i przyjemnym zapachu.

kosmetyki Yasumi

Dajcie znać, jaką formę prezentu wybieracie, by zaoszczędzić czas, siły i energię…. A zaoszczędzone zasoby przeznaczcie na owocne leżenie na kanapie. Wesołych Świąt!

0 Komentarz

Zostaw komentarz