Zrób to sam! Japońska saszetka zapachowa

O zawartości kobiecych torebek krążą legendy. Podobno jej wnętrze odzwierciedla naszą duszę i charakter. Nosisz przy sobie tylko to, co niezbędne? Czy może lubisz być przygotowana na każdą możliwą sytuację i w swojej torbie dźwigasz młotek, miarę krawiecką i zapasową parę rajstop?6

 

Przy zmianie torebki na letnią lub zimową, warto uporządkować jej wnętrze i wprowadzić miły akcent w postaci subtelnego, poprawiającego nastrój zapachu. Poniżej znajdziesz krótką instrukcję, w jaki sposób samodzielnie wykonać zapachową saszetkę o aromacie japońskiej wiśni!

 

7

 

  1. Zielona herbata, oprócz właściwości antyseptycznych, doskonale wchłania zapachy. Wykorzystaj to i na łyżkę suchych liści wlej 10 kropli olejku eterycznego. W Yasumi inspirujemy się kulturą Japonii, dlatego do swojej saszetki użyłam Japan Essence Oil (KLIK!) o zniewalającym, pobudzającym zmysły i poprawiającym nastrój aromacie wiśni. Zapach ten wiosną przygotowuje umysł do nadchodzącego lata, a jesienią i zimą zabierze duszę w podróż do skąpanego słońcem, owocowego sadu.

 

4

 

2.  Skropioną olejkiem herbatę wymieszaj i wsyp do odciętej na wysokości około 5 cm podkolanówki lub cienkiej skarpetki. Przewiąż wstążeczką w ulubionym kolorze i wrzuć saszetkę do torby.

 

3 - Kopia

 

2

 

Warto jest dbać o drobne szczegóły, które poprawiają samopoczucie i sprawiają nam przyjemność. Zrobienie czegoś nowego, czegoś tylko dla siebie, urozmaici Twój dzień i wprowadzi miły dla duszy powiew świeżości. Pachnąca saszetka zapachowa może być również niesztampowym dodatkiem do upominku dla Mamy lub Przyjaciółki!

 

1 (1) - Kopia

0 Komentarz

Zostaw komentarz