Smakowity babski wieczór

Zwyczajowo w naszym kraju 8 marca określa  się  jako dzień, w którym oczekujemy na kwiaty i życzenia od mężczyzn. Dla mnie to święto jest okazją do przypomnienia sobie o wszystkich kobietach, które są  ważne, od których się czegoś nauczyłam, które dodały mi otuchy lub udzieliły wartościowej rady w trudnej, życiowej sytuacji.

Najcenniejszą rzeczą, którą możemy ofiarować bliskiej nam osobie jest czas. Zachęcam Cię więc gorąco, byś w marcu znalazła go dla swojej przyjaciółki, okazując tym samym wdzięczność za wspólne przygody,  przepis na orzechowe ciasteczka, pomoc w wyborze wyprawki dla dziecka i poczucie, że zawsze możesz na nią liczyć (tak, nawet w sobotę o trzeciej nad ranem).

Razem z Weroniką przygotowałyśmy dla Was małą  inspirację   – „Smakowity Wieczór”, czyli propozycję na miło spędzony czas z Twoją Najlepszą Przyjaciółką.

 

1. Nie ma dobrej imprezy bez pysznego jedzenia.

Zapewne (jak my wszystkie) jesteście na wiecznej diecie, dlatego alternatywą dla kalorycznych słodkości będzie wspólnie przygotowana sałatka owocowa. Słodka,  ale naszpikowana witaminami, łączy w sobie to, co my, kobiety , lubimy najbardziej – przyjemne z pożytecznym.

FOTO 1C

 

2. Czas na wspólną pielęgnację!

Maseczki wytrząsane to idealny wybór na zabieg dla dwóch osób. Z jednej saszetki, za pomocą specjalnego shakera, nie stworzysz koktajlu dla wielbicieli ćwiczeń siłowych, a kapitalny produkt pielęgnacyjny, ilością dokładnie dostosowany dla duetu (a jeśli masz ochotę zużyć go samodzielnie, nadmiar możesz zaaplikować na przykład na szyję i dekolt).

 

FOTO 1D

 

Razem z Weroniką, mając a względzie dietę i równoczesne uwielbienie do łakoci, wybrałyśmy wersję z dodatkiem kakao – jej konsystencja i zapach sprawiły, że przez chwilę poczułyśmy się jak bohaterki naszego ukochanego filmu „Czekolada” (niestety postać czarującego bohatera granego przez Johnny’ego Deppa musiałyśmy sobie po prostu wyobrazić).

 

FOTO 1E


Sweet Choco Treat Express Shaker Mask
 (18,50 zł) to maska, która ekspresowo uszczęśliwia, jednocześnie nawilżając i odżywiając skórę! Aktywuje produkcję endorfin, czyli „hormonu szczęścia”, dzieje się to za sprawą zawartości kakao, bogatego w witaminy, składniki mineralne, polifenole i teobrominę. Lubię ją za odmienny sposób przyrządzania, przywodzący na myśl zabawę w domową cukiernię. Maseczka przeznaczona jest do każdego rodzaju cery, nie musisz się więc martwić, czy we właściwy sposób zadba o Waszą skórę – z całą pewności pozostawi ją promienną, wygładzoną i nawilżoną. Przekonajcie się same, że jej czekoladowy zapach pobudza zmysły i wprost uszczęśliwia!

FOTO 1F

 

3. Pyszności na talerzu, uszczęśliwiająca maseczka Yasumi na twarzy i ukochana przyjaciółka u boku.

Czy może być lepszy sposób na celebrowanie Waszego Święta? Dalszą część wieczoru pozostawiam Waszej inwencji. Może obejrzycie wspólnie komedię romantyczną, której ze swoim partnerem, wielbicielem kina akcji, nie macie możliwości zobaczyć? Może poplotkujecie o nowinkach kosmetycznych (i tym nowym, przystojnym sąsiedzie z klatki obok?)

A może po prostu posiedzicie w ciszy, ciesząc się swoją obecnością? Wybór pozostawiam Wam, życząc z okazji Dnia Kobiet odwagi, poczucia wdzięczności i przyjaciół, dzięki którym znajdziecie w sobie siłę, by w kryzysowej sytuacji z wróbla zamienić się w feniksa.

FOTO 1G

0 Komentarz

Zostaw komentarz